Çözümlerimiz

Talhatur Taşımacılık


Talhatur Taşımacılık sunduğu Dağıtım Hizmetlerini; müşterilerinin zaman ve maliyet kısıtlarına en uygun çözümleri üretecek şekilde yapılandırmıştır.  Konusunda uzman dağıtım hizmetleri yöneticileri ile ürün özellikleri ve hacmine uygun yapılan planlama ile, komple araç veya parsiyel bazda, yurtiçi ve yurtdışı dağıtım hizmeti sunmaktadır. Talhatur Taşımacılık Hizmetleri Standardı'nda; müşterilerinin ürünlerinin yerine tam ve sağlam olarak, zamanında ulaşması esastır.

Dağıtım Hizmetleri kapsamında, son teknolojiden yararlanarak, mobil iletişim sistemleri ve yazılımları aracılığıyla müşterileri için optimum çözümleri üretmektedir. Müşterilerine 7/24 araç ve ürün takibi olanağı sunmak üzere, tüm araçlarını "Filo Takip Sistemi" ile donatmış çağdaş teknolojik çözümler sunmaktadır.

Talhatur Taşımacılık; yenilikçi ve sürekli gelişim felsefesi ile, çevre sağlık ve emniyette mükemmellikten taviz  vermeden kaliteli hizmet sunmaktadır.

image

 


Karayolu hizmetleri kapsamında; tüm Avrupa ülkeleri, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler coğrafyasını kapsamakta olup; parsiyel ve komple araç bazında hizmet sunulmaktadır. Dünya çapında güçlü acentalar ile iş ortaklığı ve sektör uzmanlığı; müşteri odaklı çözümler ile müşterilere sunulan servisin verimliliği artarken aynı zamanda da taşımacılığın daha izlenebilir ve şeffaf olmasını sağlanmaktadır. Diğer tüm taşımacılık modellerinde olduğu gibi; karayolu tasımacılık hizmetlerinde de öncelik, optimum maliyetli çözümleri iş ortaklarımızla buluşturmaktır.